استودیو خلاق سومر

سرویس های ما را بشناسید

با بهترین ها، در میان بهترین ها سربلند بایستید

رشد

مشتریان شما عضوی از شبکه های اجتماعی هستند اما از شما چیزی نمیدوند! روش و متد ما تضمین میکند تمام پست های شما در شبکه های اجتماعی توسط مخاطب درست و مورد نیاز شما دیده شود.

مدیریت محتوا

کسب و کار شما قطعا داستانی دارد و ما در پی بازگو کردن آن هستیم. بازاریابی فضای مجازی را برون سپاری کنید و زمان باقی مانده را صرف توسعه کسب و کار خود کنید.

خلق کردن

بهینه کردن زمان، انرژی و بودجه شما با برنامه ریزی ماهیانه ده ها نوع پست در فضای مجازی تخصص ماست. ما با کمترین هزینه ساخت ویدیوهایی متنوع و جذاب را برای شما تضمین میکنیم.

استراتژی قدرتمند

شبکه های اجتماعی مهم اند، جای هیچ شکی هم نیست! کافیه به آمار و ارقام عجیب و غریب کاربران در سراسر  دنیا توجه کنیم… شما میتوانید مخاطب های بیشتری را از طریق موبایل یا سایت بدست بیاورد! اما چگونه؟ برند ها نیاز دارند تا برنامه بازاریابی خودشون رو به فضای مجازی تعمیم و گسترش دهند.
اما فضای مجازی این نیست که عکسی زیبا را پست کنیم و منتظر معجزه بنشینیم! امید هیچوقت بهترین استراتژی نبوده و نخواهد بود؛ اینجاست که گروهی متخصص به  اسم سومر وارد میشوند.
اولین تمرکز ما افزایش آگاهی نسبت به برند شماست، سپس افزایش مخاطب، تبدیل آنها به مشتری بالقوه و در نهایت ساختن یک  اجتماع کوچک از مخاطبان شما و ایجاد یک تجربه خوب و دلچسب در فضای مجازی.

خدمات استودیو خلاق سومر

مجموعه‌ای کامل و یکپارچه از تمام خدمات تبلیغاتی و بازاریابی

انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی

انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی محتوایی می تواند زنده بودن برند شما را به مخاطبانتان نمایش دهند، نباید فراموش کرد که زنده بودن یک عامل کلیدی برای رونق داشتن کسب و کار است.

طراحی وبسایت و سئو

ورود به دنیای فروش آنلاین آینده همه کسب و کارها خواهد بود، قطعا آنهایی که زودتر به این میدان پا می گذارند بهره ی بیشتری را نصیب می شوند.

مشاوره برندینگ

یک کسب و کار از آن جایی ارزشمند میشود که بتواند به یک برند تبدیل گردد، برند شدن به معنی ارزش افزوده ای باورنکردنیست. در این راه ما مشاور حرفه ای شما خواهیم بود.

ایده‌پردازی تبلیغاتی

توسعه و قدرت برند شما در آینده، هدف شما و ترسناک‌ترین موضوع برای رقبای شماست. تیم علمی و خلاق ما با ایده‌های بزرگ خود، شما را در رسیدن به هدفتان همراهی می‌کنند.

 

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوای اینستاگرام به معنای گذاشتن هر شبه پست نیست، بلکه تفکریست که منجر به تولید محتوای فاخر و جذاب برای پیج اینستاگرام شما میشود.

دیجیتال مارکتینگ

مارکتینک، هنر تشخیص درست بازار هدف است و دقت به تمام جزییاتی که می تواند بازار هدف شما را جذب کسب و کار شما نماید.

 

طراحی گرافیک

شاید در هیچ کسب و کاری روزی نگذرد که آن کسب و کار به یک طراحی گرافیکی نیاز نداشته باشد، حال آنکه طراحی گرافیک اگر پیرو تفکر مارکتینگ باشد می تواند تاثیر مثبتی بر کسب و کار شما بگذارد.

 

عکاسی لایف استایل

عکاسی لایف استایل مهم ترین ابزار برای بیان داستان برند شماست، داستان هیچ دو برندی مشابه نیست، پس نباید عکاسیشان مشابه باشد.