بهترین تیزر های تبلیغاتی

گروه استودیو خلاق سومر از افرادی توانمند با تخصص های متفاوت تشکیل یافته است که میتوانند در تحلیل و ارزیابی بازار هدف، مخاطب سنجی، تدوین راهبردی متناسب با کسب و کار شما و در نهایت اجرایی سازی استراتژی ها، فضای مجازی را برای شما به فضایی جدی  در جهت رونق و افزایش بازدهی بازار شما تبدیل کند.

بهترین ها؛ همه در یک جا جمع اند…

ما از تکنیک های روان شناسانه و جامعه شناسانه برای تحلیل مخاطب  وضعیت اجتماعی بازار شما استفاده کرده و به عنوان مشاور، همراه شما خواهیم بود و با سنجش و ارزیابی کارشناسی شده، شما را در مسیر پیشرفت و توسعه ی کسب و کارتان حمایت می کنیم…

تخصص اعضای تیم سومر، در حوزه ی فنی شامل ایده پرداز، کارگردان، تصویربردار، نویسنده، گرافیست، جلوه های ویژه ی بصری و گوینده است و در زمینه ی علمی، کارشناسانی در حوزه های مدیریت MBA، جامعه شناسی و پژوهشگری اجتماعی و مهندسی صنایع را در بر می گیرد که همگی در راستای موفقیت روز افزون مجموعه ی شما به کار گرفته می شود.

استراتژی قدرتمند

شبکه های اجتماعی مهم اند، جای هیچ شکی هم نیست! کافیست به آمار و ارقام عجیب و غریب کاربران در سراسر  دنیا توجه کنیم… شما میتوانید مخاطب های بیشتری را از طریق اپ های اجتماعی یا سایت بدست بیاورد! اما چگونه؟ برند ها نیاز دارند تا برنامه بازاریابی خودشان را به فضای مجازی تعمیم و گسترش دهند.
اما فضای مجازی به این معنا نیست که عکسی زیبا را پست کنیم و منتظر معجزه بنشینیم! امید هیچوقت بهترین استراتژی نبوده و نخواهد بود؛ اینجاست که گروهی متخصص به  اسم سومر وارد میشوند.
اولین تمرکز ما افزایش آگاهی نسبت به برند شماست، سپس افزایش مخاطب، تبدیل آنها به مشتری بالقوه و در نهایت ساختن یک اجتماع کوچک از مخاطبان شما و ایجاد یک تجربه خوب و دلچسب در فضای مجازی.

با تیم سومر آشنا شوید

چه کسانی داستان برند شما را خلق میکنند؟!

آرش شکورزاده بلوری

بنیانگذار، طراح جلوه های ویژه، عکاس

آرشام باصری

هم بنیانگذار، کارگردان و مدیر هنری

محمد قوش آبادی

مدیر هنری بخش فیلم سازی